HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ
_
BİZ KİMİZ
_

Saadplast 1982 yıllında kuruldu.
38 yılık istikrarlı bir büyüme izleyen Saadplast yaptığı arge çalışmaları ve yeniliklerle dolu.

Bu istikrarlı büyümesini 2013 yılında Türkiye’de yeni bir fabrika açarak devam ettiren Saadplastik markasını da artık Türkiye sahalarında da görmekteyiz. Aynı zamanda 1982 ve 2013 yılında atılan adımlardan sonra Suriye’de 2016 yılında kurulan diğer 3. Tesisimizle plastik kapaklarla ilgili ciddi anlamda yenilikçi ve hummalı bir şekilde çalışan üretim alanı kurulmuş ve istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Saadplast Plastik markası ile 38 yıllık tecrübelerimizle birlikte kalite ve güvenden ödün vermeyerek hızla yükselmeye devam etmektedir.

MÜKEMMEL ÜRÜNLERİMİZ VAR
MÜKEMMEL ÜRÜNLERİMİZ VAR
VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ 

 

VE DEĞERIMIZ
_
VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ 

 

VE DEĞERIMIZ
_

BIZIM VİZYONUMUZ

Özünde profesyonellik, tutku ve sevgiyle çalışan insanlarla donatılmış dostane bir çevre içeren dünya standartlarında bir şirket olmak.

BIZIM MİSYONUMUZ

Moleküllerinde, en iyi performansı sergileyen seçkin insanların çabalarını taşıyan, yüsek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler tasarlamak.

BIZIM DEĞERIMIZ

Önemli olanı korumak için her zaman kendimizi geliştiriyoruz. Çalışanlarımız, Misyon ve Değerlerimizi, günlük faaliyetlerinde kendilerine rehber edinmektedir. Bunların hepsi, yalnızca bir şirket olarak amacımızı değil, karar almada bize yol gösteren ilkelerimizi de tanımlamaktadır.

İSTATİSTİKİ BİLGİ
_
İSTATİSTİKİ
BİLGİ
_

SaadPlast ürünleri Suriye’de şu kişiler tarafından benimsenmektedir:

0

Eczaneler

0

Dezenfektan ve Sterilizatör Endüstrisi

0

İlaç endüstrisi
KALITE
_

Entegre yönetim sistemi, Kalite yönetimi, çevre yönetimi ve iş sağlığı ve güvenliği sistemi tüm SAADPLAST şirketi ve işleyişleri için geçerlidir. Entegre bir yönetim sistemi, şirketin Prosedür Kurallarının içerik ve akış şemalarına dahil edilen organizasyonel düzenlemelere uygun olmanın yanı sıra prosedür ve talimatların planlanması, tutarlı bir şekilde tasarımı ve prosedürlerin ve talimatların uygulanması ve uluslararası standartların gereklilikleri doğrultusunda yönetim sisteminin doğrulanması ve denetlenmesine dayanmaktadır.

KALİTE
POLİTİKASI
_

Bu nedenle, yalnızca tüm işleyiş süreçlerimizde değil, tedarik zincirinin tümünde yüksek kalite seviyesini sağlama çabasındayız.

İş stratejisi, SAADPLAST’ın gelişimini ve büyümesini hedeflemektedir. Grup; kusursuz ürünler, profesyonel ve teknik danışmanlık, güvenilir ve zamanında teslimatın yanı sıra mükemmel bir satış hizmeti sunan, uzun vadeli bir ortak arayışındaki talepkar müşterileri kazanmayı baz almaktadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?